> Natječaji
Natječaji
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika HRVATSKOG JEZIKA  -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 5.3.2024.)
  • Sadržaj i način testiranja, pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje nalaze se niže u prilogu (objavljeno 8.3.2024.)
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika HRVATSKOG JEZIKA (nepuno)-  nalazi se niže u prilogu (objavljen 5.3.2024.)
  • Natječaj za radno mjesto: - PSIHOLOG -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 5.3.2024.)
  • Natječaj za radno mjesto: - SPREMAČ/ICA -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 5.3.2024.)
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika PSIHOLOGIJE -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 27.10.2023.)
  • Sadržaj i način testiranja, pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje nalaze se niže u prilogu (objavljeno 6.11.2023.)
  • Obavijest o rezultatima natječaja u prilogu (objavljeno 30.03.2023.)
  • ___________________________________________________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika PSIHOLOGIJE -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 26.6.2023.)Natječaj za radno mjesto nastavnika PSIHOLOGIJE -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 26.6.2023.)
  • Sadržaj i način testiranja, pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje nalaze se niže u prilogu (objavljeno 4.7.2023.)
  • poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto nastavnika PSIHOLOGIJE nalazi se niže u prilogu (objavljen 6.7.2023.)
  • _______________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto DOMAR - KOTLOVNIČAR -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 26.6.2023.)
  • Obavijest o rezultatima natječaja u prilogu (objavljeno 26.07.2023.)
  • __________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika ENGLESKOG JEZIKA -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 6.4.2023.)
  • Sadržaj i način testiranja, pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje nalaze se niže u prilogu (objavljeno 12.4.2023.)
  • Poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto nastavnika ENGLESKOGA JEZIKA nalazi se niže u prilogu (objavljen 19.4.2023.)
  • ____________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika ETIKE -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 6.4.2023.)
  • Poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto nastavnika ETIKE nalazi se niže u prilogu (objavljen 19.4.2023.)
  • ____________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika HRVATSKOG JEZIKA -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 6.4.2023.)
  • Poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto nastavnika HRVATSKOGA JEZIKA nalazi se niže u prilogu (objavljen 19.4.2023.)
  • ____________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika PSIHOLOGIJE -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 3.3.2023.)
  • Sadržaj i način testiranja, pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje nalaze se niže u prilogu (objavljeno 10.03.2023.
  • Poziv na testiranje kandidata za natječaj  nalazi se niže u prilogu (objavljen 16.03.2023.)
  • Obavijest o rezultatima natječaja u prilogu (objavljeno 30.03.2023.)
  • ____________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto: - VODITELJ RAČUNOVODSTVA -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 3.1.2023.)
  • Sadržaj i način testiranja, pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje nalaze se niže u prilogu (objavljeno 11.1.2023.)
  • Poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto voditelja/ice računovodstva nalazi se niže u prilogu (objavljen 20.01.2023.)
  • Obavijest o rezultatima natječaja u prilogu (objavljeno 08.02.2023.)
  • ___________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto: - SPREMAČ -  nalazi se niže u prilogu (objavljen 3.1.2023.)
  • Poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto spremača nalazi se niže u prilogu (objavljen 25.01.2023.)
  • Obavijest o rezultatima natječaja u prilogu (objavljeno 08.02.2023.)
  • _________________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika ENGLESKOG JEZIKA  nalazi se niže u prilogu (objavljen 1.12.2022.)
  • Sadržaj i način testiranja, pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje nalaze se niže u prilogu (objavljeno 8.12.2022.)
  • Poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto nastavnika ENGLESKOGA JEZIKA nalazi se niže u prilogu (objavljen 13.12.2022.)
  • _________________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika INFORMATIKE nalazi se niže u prilogu (objavljen 1.12.2022.)​
  • ___________________________________________________
  • Natječaj za radno mjesto nastavnika MATEMATIKE nalazi se niže u prilogu (objavljen 1.12.2022.)​